ULUDAĞ SÖZLÜKTE CAN AKTAN HAKKINDA YAZILANLAR

 

 

 

 

1.    can aktan ın öğrencisi olan bir hocamızın dersin 2/3 ünü can aktan ın kitap reklamlarıyla doldurması üzerine tanıdığım şahsiyet. belki yararlı bir kişiliktir ama öğrencisi sebebiyle gayet itici hale gelmiştir. çünkü bütün can aktan kitaplarını bize satmıştır. 
http://www.canaktan.org


 

 

2.dokuz eylül üniversitesiiktisadi ve idari bilimler fakültesi öğretim üyesidir. yaptığı siteyle türkiye'de en kapsamlı sosyal bilimler arşivini kurmuştur. bu nedenle de bütün ödevlerin başkaynakça konumundadır. dokuz eylül üniversitesinde yer alan takdir edilecek şahsiyetlerden biridir.

 

 

3türkiye'nin en genç yaşta profesör ünvanı alan öğretim üyelerindendir. bilgi birikimi derya gibi olmakla birlikte tartıştığı insanları bazen istemeden ezer. internet sitesine girdiğinizde kazandığı ünvanları, yazdığı kitap ve makaleleri görerek ne kadar aşmış bir insan olduğunu anlayabilirsiniz.

 

3ülkenin en üretken akademisyenlerinden olan, dokuz eylül üniversitesi maliye bölümü hocası prof.

 

 

4. ateşli bir özelleştirme savunucusu. kendisine kalsa adalet bakanlığı dahi özelleştirilmeli.
"size nasıl ulaşabiliriz?" sorusunu sorduğumda bana büyük bir şaşkınlıkla "sen benim sitemi bilmiyor musun? googleda adımı yazınca yüzlerce sonuç geliyor" cevabını veren adam. ona kalsa benim de adım yüzlerce sonuç veriyor, bana da ulaşabilir ancak böyle değişik bir cevap tarzı beklemiyordum.
ayrıca yaptığı site sadece hazır internet bağlantılarından oluşmaktadır.